אינסטלטור ברעננה - איתור ותיקון נזילות מים - תרמו-שי

אינסטלטור ברעננה עם המלצות – 35+ שנות ניסיון והמלצות – תרמו-שי איתור נזילות

הגעתם ליעד. תרמו-שי אינסטלטור ברעננה לשירותכם בכל יום בכל שעה למקרים פשוטים ומורכבים כאחד. האינסטלטורים של תרמו-שי עתירי ניסיון וידע בתחום האינסטלציה כבר מעל ל-3 עשורים עם אלפי לקוחות מרוצים והמון המלצות. תרמו-שי מספקים שירותי אינסטלציה מכל סוג בדגש על יחס אדיב לכל לקוח ובמחירים הוגנים.

מחפשים אינסטלטור ברעננה שעובד 24/7 הזמנת אינסטלטור חירום

פעמים רבות תקלות אינסטלציה תופסות אותנו כשאנחנו לא מוכנים לכך, ממש בהפתעה. כאשר זה קורה אנו צריכים אינסטלטור ברעננה שעובד 24/7 ועדיף שיהיה מקצועי, אמין זמין ועם המלצות. תרמו-שי כאן לשרותכם עם אינסטלטורים מיומנים כבר מעל 35 שנה. ככל ומדובר במקרה חירום של פיצוץ מים שיכול לגרום נזקים, האינסטלטורים של תרמו-שי מגיעים אליכם בתוך 30 דקות. כבר לאחר שיחת טלפון קצרה אנו מדריכים את הלקוח מה לעשות עד שאנחנו מגיעים על מנת למנוע נזקים כבדים יותר.

תקלות נפוצות שמטופלות על ידיי אינסטלטור ברעננה

א. פתיחת סתימות מכל סוג

פתיחת כל סוגים הסתימות – סתימות במערכת האינסטלציה השונות הן מסוג התקלות הנפוצות ביותר במערכת הביוב. סתימות בצנרת מים פחות נפוצות אך גם אלה מתרחשות לעיתים אלא שאז מרגישים ירידה בלחץ מים בבית.

תרמו-שי מטפלים בכל סוגי הסתימות בצנרת מים או ביוב לרבות טיפול בצנרת מים עם לחץ מים נמוך, פתיחת סתימות בצנרות ביוב בכיורי מטבח, מקלחות, חדרי שירות, סתימות ביוב צינור 40 או 50.

שירותי תיקון, החלפה והתקנה של כל סוגי הסיפונים, סתימות ביוב בצנרת 4 צול, פתיחת סתימות לוועדי בניינים משותפים – באמצעות משאבה או ביוב לפי הצורך, שאיבת ביוב, הצפות ובורי ספיגה, הוצאת פסולת מבורי ספיגה.

טיפול בסתימות עם שורשים של עצים וצמחיה שמתפשטים בביוב – טיפול ייחודי ויעיל שמבוצע כבר מעל – 20 שנה פתרון נהדר לשורשים, ניקוי צנרת מטבח משמן ושומני מטבח שנדבקים לדפנות הצנרת, תיקוני שיפועי מים במערכות ביוב.

פתרונות לריח רע מהביוב בכל מקום בבית, תיקון התקנת והחלפת משאבות ביוב במקומות נמוכים ועוד. הזמינו עוד היום אינסטלטור ברעננה ותהנו משירות מקצועי והגון!

אינסטלטור ברעננה - פתיחת סתימות ברעננה
נזילה מתחת לכיור - אינסטלטור ברעננה
אינסטלטור ברעננה - פתיחת סתימות ברעננה

ב. התקנת כלים סנטרים אינסטלטור ברעננה

האינסטלטורים של תרמו-שי מספקים שירות התקנה, תיקון והחלפה של כלים סניטרים מכל סוג ברעננה. לנו יש את כל הכלים וידע המקצועי לטפל בכל סוג של בעיה, אנו מגיעים לבית הלקוח בוחנים את הדרכים לטיפול בבעיה, ומציגים ללקוח את האפשריות התיקון ומטפלים בבעיה.

התקנת כלים סניטרים 2 -אינסטלטור ברעננה מומלץ
התקנת כיור -אינסטלטור ברעננה - איציק שי דגן
התקנת כלים סניטרים - אינסטלטור ברעננה איציק שי דגן

ג. התקנת כל סוגי הברזים

אף פעם זה לא זמן טוב להיתקל בנזילות מים או תקלות  בברזי הבית. בין אם מדובר בברז ניל או בהחלפת גומיות לברז מטבח או מקלחת. אנחנו בתרמו-שי מספקים שירותי תיקון, החלפה והתקנת ברזים מכל סוג לרבות –  ברז מטבח ברבורי / נשלף / קיר, אמבטיה מכל סוג, ניל, ברזי מכונת כביסה, מדיח ועוד. תרמו-שי מספקים שירותי אינסטלטור ברעננה כבר מעל 35 שנה.

התקנת ברזים ברעננה - אינסטלטור ברעננה
מאריך לברז שירותי אינסטלציה
פתיחת סתימות ברעננה - אינסטלטור ברעננה

ד. איתור ותיקון נזילות מים טיפול בפיצוץ צנרת מים

אם את רואים סימני מים על הרצפה באופן קבוע או לעיתים קרובות או נזקי מים כלשהם יכול להיות שמדובר בדליפת מים מצנרת שמקורה בפיצוץ צנרת מים.

דליפת מים לרב מצריכה תגובה מהירה.

כתגובה מהירה וראשונית סגרו השיבר של המים הראשי של הדירה שלכם בלבד.

אנו בתרמו-שי מספקים שירותי בדיקת רטיבות, איתור נזילות מערכות אינסטלציה ותיקוני נזילות מים בגישת טיפול ללא הרס, שתחסוך לך הרבה כסף בטיפול בתקלה והרבה זמן.

אינסטלטור לכל עבודות האינסטלציה
איתור נזילות במצלמה טרמית ע"י אינסטלטור מקצועי
איתור נזילת מים במקלחת

בדיקת איתור נזילות מים ללא הרס

רוצים לדעת מה זה ללא הרס או איך זה בדיוק חוסך זמן וכסף?

כנסו לכתבה שעשינו בשיתוף – איך מגלים רטיבות במבנה ללא הרס.

איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית

שימוש במצלמות תרמיות איכותיות יכולות לאתר בדיוק רב ברב המקרים את הנקודה בה צריך לפתוח את ריצוף/ קיר ובכך למעשה ניתן לפתוח באופן נקודתי ולתקן באופן נקודתי על מנת לא לשבור קירות וריצוף שלא לצורך.

מהלך זה יחסוך זמן תיקון חומרים וכך גם מחיר יקר. לכן על מנת להימנע מאי נעימות הזמינו מאתר נזילות רק עם המלצות שעשו כבר הרבה עבודות להרבה לקוחות מרוצים.

Modified
Original

חשוב לטפל בצנרת מים בזמן

במצב בו נוזלים מצנרת מתחת לבלטות/קרמיקה יוצאים מחורי הריצוף יש השלכות רבות ראשית הרצפה תמיד תהיה לחה ויהיה ריח לא טוב בבית לאורך הזמן.

שנית צנרת שעשויה ברזל במגע עם מים הופכת לחלודה וכך באופן טבעי ככל שהזמן יעבור הדליפה תגדל וכך הנזק יעשה חמור יותר.

לקריאה נוספת ולקבלת טיפים על איתור נזילות בדירה.

הזמנת אינסטלטור ברעננה עם המלצות

לקוח שלנו ממליץ על השירות שקיבל.

לצפייה בכל ההמלצות שלנו – איתור נזילות מים המלצות

כתבה בשיתוף עם MY-NET הרצליה – איציק דגן מאתר הנזילות שלכם

אינסטלטור עם המלצות תרמו שי
אינסטלטור עם המלצות | תרמו-שי איתור כל עבודות האינסטלציה

האם ניתן להתקשר לאינסטלטור ברעננה בכל שעה ביום ?

במצבי חירום אין ברירה אלא לחייג לאינסטלטור חירום, ישנם מצבים של פיצוצי מים בכמויות שלא סובלת דיחוי. אנחנו בתרמו-שי מבינים זאת לכן ניתן להזמין אינסטלטור חירום בכל שעה ביום.

האינסטלטורים של תרמו-שי יתנו לכם מענה מידי כבר מהשיחה הראשונה וידריכו אתכם לקראת הגעתם, האינסטלטורים של תרמו-שי מוכנים לכל קריאת חירום עם כל הציוד הנדרש, אינסטלטור ברעננה 24/7. אנו מספקים שירותי אינסטלציה כבר מעל 35 שנה עם אין ספור לקוחות מרוצים והמלצות.

למה לבחור תרמו-שי אינסטלטור ברעננה דרך האתר?

1. שיחת ייעוץ מקצועית ראשונית ללא עלות

2. אינסטלטור ברעננה – שירות מקצועי ומהיר

3. מחירים אטרקטיביים

4. מקבלים אחריות על העבודה

5. הסבר מלא ושקיפות מלאה בכל עבודה

תרמו-שי מספקים שירותי אינסטלטור ברעננה  ?

תרמו-שי מספקים שירותי אינסטלציה 24/7 בכל שעה, אינסטלטור ברעננה והסביבה גם במצבי חירום.

אינסטלטור עם המון המלצות, מכשירים מתקדמים ידע וניסיון.

צור קשר

שירותי אינסטלטור ברעננה| תרמו-שי

כתבו עלינו מהעיתונות

באילו מקרים אינסטלטור יכול לעזור לנו?

אינסטלטור יכול לעזור לכם במקרים דחופים של נזילות מים סמויות וגלויות, סתימות, נזקי צנרת, או במקרים של שיפוצים כגון החלפת ברזים, ניאגרות או התקנה של צנרת חדשה ושיפוץ חדרי מקלחת לרבות תיקון והחלפת אמבטיות חדשות.

אינסטלטור מוסמך עם תעודות, יש דבר כזה?

מקצוע האינסטלציה בישראל טרם עבר רגולציה ולכן לא נדרשות תעודות או הסמכות. כך שאין דבר כזה “אינסטלטור מוסמך” או “אינסטלטור עם תעודות” או “אינסטלטור מורשה לכן, אל תחפשו אינסטלטורים עם תעודות, מוסמכים או מורשים אלא אינסטלטור עם המלצות.

כמה זמן עד שאינסטלטור יגיע לטפל לי בתקלה?

ניתן להזמין לאינסטלטור לכל ימות השבוע החל מ- 8:00 בבוקר ועד 18:00 בערב,
במידה ומדובר במקרה דחוף שאינו סובל דיחוי אנו עובדים 24/7 בפריסה ארצית.
במקרים דחופים כמו הצפות, נזילות חזקות ניתן להזמין אינסטלטור באופן מיידי!

Comments are closed

צור קשר/ חייג עכשיו

הזן שם ומספר טלפון ונחזור אלייך

  המלצות לקוחות

  "הייתה לי בעיית רטיבות רצינית מספר אינסטלטורים שהיו פה ולא עלו על זה" אתם עליתם על זה אתם סידרתם את זה אני מודה לכם על העבודה צפו בסרטון

  "מצא לי את הנזילה וחסך לי כסף"

  הייתה לי בעיה רצינית עם מערכת האינסטלציה בדירה, פחדתי משבירת קירות וקרמיקה חדשה שהותקנה עכשיו. תרמו-שי הגיעו מצאו לי את הנזילה בעזרת מצלמה טרמית ופתרו את הבעיה בתוך שעתיים.

  חייג עכשיו ליעוץ ללא עלות

  דילוג לתוכן