איציק דגן איתור ותיקון נזילות מים – המלצות של לקוחות

מחפשים מאתר נזילות מים מקצועי?
איתור נזילות עושים בצורה נכונה ומקצועית רק עם תרמו-שי

לקוחות ממליצים על תרמו-שי איציק דגן

תרמו-שי - איתור ותיקון נזילות מים - איציק דגן- מאתר נזילות

תרמו שי – איתור ותיקון נזילות מים

מאתר נזילות מים מקצועי 
צריכים שירותי איתור נזילות? תרמו-שי מספקים שירותי איתור נזילות כבר מעל 3 עשורים אנו מספקים את כל שירותיי אינסטלציה 24/7 בכל שעה. תיקון נזילות מים  ופיצוצי צנרת – קריאת SOS הגעה מיידית
איתור נזילות מים באמצעות מכשור מתקדם לרבות מצלמות תרמיות איכותיות. המומחים של תרמו-שי – איתור נזילות מים באמצעות מכשירים מתקדמים ידע וניסיון.
התקשרו עכשיו –  052-8550402  – לקבלת שרות מהיר יעיל ומקצועי. שירותי איתור נזילות 24 שעות   תרמו-שי איתור ותיקון נזילות מים
צפו בבהמלצות של לקוחות

איציק דגן איתור נזילות

איתור נזילות איציק דגן

תרמו-שי איתור ותיקון נזילות מים 

איתור נזילות מים באמצעות מכשירים מתקדמים ידע וניסיון 

תיקון נזילה – חסך לי המון צרות והרבה כסף

הייתה לי איזה בעיה של אינסטלציה ומצאתי כרטיס שמישהו המליץ לי עליו על אדם באמת מקצועי אני ממליץ מכל הלב, גשו רק אליו הוא במקום הראשון . הוא מקצועי הוא אדם ספטץ הוא סזיפי בעבודה שלו אני מאחל לו רק טוב.
אם אני נותן לך המלצה לא תפסידו. הייתה לי הצפה בכל הבית ובא אדם הטוב הזה שהסתכל ואמר לי יעקב נסדר לך הכל. יש לי קצת ידע בזה אני מבין הוא אדם מקצועי לא מעגל פינות אני ממליץ עליו מכל הלב.

לא היה לי מים חמים בברזים בבית אפילו הקבלן לא הצליח לסדר כל הכבוד לכם

הגעתי אליכם דרך פרסום בקבוצה בפייסבוק בצור יצחק. היה פה שיפוץ לפני שנה התקשרתי לקבלן שלי הוא אמר לי שחייבים 2 אנשים ואמר לי שצריך לשבור קרמיקה ולעשות מיני שיפוץ קטן. איציק דגן הגיע וסידר הכל בשיטת ללא הרס.
“לא יאמן אני בהלם זה מגניב פשוט פחדתי מהסרט לשבור ולשפץ תודה רבה לכם המלצה חמה על תרמו-שי אני אמליץ עליכם עוד הרבה.”
חששתי מאוד מביצוע העבודה קניתי כבר קרטונים לכסות את הבית דמיינתי ששוברים לי פה קרמיקה וקיבלתי כבר טראומה ופתאום הגעתם אתם איציק דגן, מתרמו-שי וסידרתם לי הכל בלי לשבור שום דבר

שי איציק דגן בעל מקצוע באמת מיוחד

היה לי מגנט ישן שלכם על המקרר, זו דירה של אבא שלי ואבא שלי שומר רק מגנטים של תותחים. התקשרתי אליכם כי הייתה לי נזילה והתקשרתי לתרמו-שי והוא בא תוך חצי שעה סידר לי את הכל. כל בעיה שיש לי מעכשיו תרמו שי זו הכתובת עשית את זה מהר נקי ומקצועי. מתוך 1-10 אני אתן לך ציון 12 !!!

תיקון פיצוץ צנרת מתחת לאדמה בחצר הבית  נזילה חזקה של מים – המלצת לקוח על איציק דגן איתור נזילות 

היה לנו פה פיצוץ בחצר הבית מתחת לאדמה, פיצוץ מתחת לגרנוליט, החברה של תרמו-שי הגיעו אליי ופתחו בדיוק במקום הנזילה וטיפלו. אני מאוד מרוצה מהשירות שלהם גם מהעבודה המקצועית וגם מהמחיר המצוין תודה רבה לתרמו שי איתור נזילות.

היה לי פיצוץ בצינור עם נזילות מקומה למטה איציק דגן אנחנו מודים לך מאוד

היה לי פיצוץ בצינור עם נזילות מלמטה מקומה ראשונה ונאלצתי להזמין אינסטלטור, תרמו שי הגיעו אליי סידר לנו את כל מה שצריך אנו מאוד מרוצים מעבודה. אנחנו מודים לו ככה בימיי הקורונה הוא גם צבע לנו את הבית עכשיו אני גרה בבית הלבן, מאוד מודים לו.

נזילה חזקה – מספר אינסטלטורים שהיו פה ולא עלו על מקור הנזילה, איציק שי דגן עלה על מקור הנזילה וטיפל בה 

שבועיים שאנחנו עם נזילות וגשם בבית. מספר אינסטלטורים שהיו פה ולא הצליחו לעלות על הנזילה. בסופו של דבר הנזילה הגיעה מהקומה למעלה ובכלל לא בצנרת של הבית שלנו אלא של השכנים שגרים מעל לדירה שלנו. איציק דגן מתרמו שי עלה על זה אתם עליתם על זה, אתם טיפלתם בזה, אתם מקצוענים ושירותיים ברמות. המלצה חמה לכל מי שצריך המון המון תודה לכם !

אמרו לי שצריך לשבור חרסינות אתם באתם, סידרתם לי את הנזילה בלי לשבור כלום

מצאתי את הפרסומת שלכם התקשרתי אליכם, עשיתם עליי רושם טוב. לפני זה דיברתי עם אינסטלטור אחר הוא אמר לי שצריך לשבור חרסינות ועוד הרבה דברים, וסיפר עוד הרבה דברים. תרמו-שי הגיעו אליי סידרתם לי את כל הנזילות בלי לשבור כלום איציק דגן יצאת צדיק, אתם אדם טוב אתה לדוגמא יצאת צדיק אמיתי!

הייתה לנו בעיית רטיבות קשה סביב הבית ובמקלחת.  המומחים של תרמו-שי באמצעות איציק דגן טיפול בבעיה

הגעתי דרך הפייסבוק של היישוב, היה עליכם המון המלצות חמות, הייתה לנו בעיית רטיבות קשה מאוד סביב כל הבית וגם בחדר המקלחת באמבטיה שנזלה. תרמו-שי סידרו לי הכל אתם אחלה תודה רבה לכם אנחנו יודעים שיש למי לפנות! נמליץ עליכם בשמחה!

פניתי אליכם בעקבות נזילה מניאגרה סמויה ומאוד פחדתי מהסרט של לשבור ולהחליף קרמיקה חדשה

הייתה לי נזילה מניאגרה סמויה פחדתי מהסרט של לשבור קירות, החלפת קרמיקה חדשה שרק עכשיו הותקנה. איציק שי דגן הגיע עם מכשירים תוך שעתיים סידר לי את הכל, חסך לי הרבה מאוד כסף וזמן של שיפוצים חדשים בלי לשבור שום דבר !
איציק דגן - איתור נזילות מים מצלמה תרמית

תרמו-שי איתור ותיקון נזילות מים

איתור נזילות ורטיבויות באמצעות מכשור מתקדם לרבות מצלמות תרמיות. התקנת כלים סנטרים ושיפוץ חדרי אמבטיה טיפול והתקנה של ניאגרה סמויה מכל סוג. תיקון והתקנה של כל סוגי הברזים.

איציק שי דגן – מאתר נזילות עם המלצות

הגברת לחץ מים בשיטה מתקדמת- הגברת לחץ מים חמים וקרים בכל סוגי הצנרות. פתיחת סתימות מכל סוג- בדירה, מחוץ לבית, שורשים שחדרו לצנרת ועוד.

תרמו-שי איתור נזילות מים – רק עם המלצות

התקנות ותיקונים של כל סוגי דודי השמש, דודי חשמל. תיקון, תחזוקה והחלפת חלקים במערכות סולריות.

איציק דגן שירות מהיר יעיל ומקצועי כבר מעל 35 שנה

התקנת כל סוגי מסנני מים, החלפת פילטרים, תיקון נזילות מים. טיפול בפיצוץ מים או דליפות מים – שירות מיידי SOS בתוך 30 דקות איציק דגן איתור ותיקון נזילות מים.

איך מאתרים נזילות מים עם מצלמה תרמית? 

צפו בסרטון לדוגמא לאיתור נזילות מים במקלחת, תרמו-שי איתור ותיקון נזילות מים.
איציק דגן איתור נזילות

הזמינו עכשיו את המומחים של תרמו-שי  לאיתור הנזילה והיפטרו מבעיית הרטיבות לתמיד!

השאירו פרטים ומומחה יחזור אליכם

אצלנו הבדיקה ואיתור הנזילה היא ללא עלות בכפוף לביצוע העבודה
איתור-ותיקון-נזילות-מים-צילום-תרמי-איציק-שי-דגן-איתור-ותיקון-נזילות-מים-חמים-קרים-בבית-בגינה32-300x300
תרמו-שי - איתור ותיקון נזילות מים - איציק דגן- מאתר נזילות

  השאירו פרטים וניצור איתכם קשר או חייגו עכשיו

  איתור ותיקון נזילות מים – תרמו שי  איציק דגן

  לחצו לחיוג ישיר למאתר נזילות עם המלצות ותקבלו שירות וייעוץ מידי. תרמו-שי 052-8550402   עזרה ראשונה כבר בשיחת הטלפון וללא עלות! המומחים שלנו לגילוי נזילות מים עובדים במקצועיות והגינות, שירות אמין אדיב ובעל זמינות גבוה למצבי חירום 24/7.
  תרמו-שי איתור ותיקון נזילות מים באמצעות מכשירים מתקדמים ידע ניסיון והמון המלצות.

  איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית 

  צילום במצלמה רגילה מול צילום במצלמה תרמית 
  איתור נזילות - צילום מצלמה רגילה ללא תרמי
  איתור נזילות - איתור תרמי מצלמה תרמית

  מצלמה טרמית זהו רק אחד הכלים לאיתור נזילות מים

  צילום תרמי יכול להראות לנו מקור הכשל בצנרת המים או הביוב.
  מצלמה תרמית כיום הוא אחד מהכלים השימושים ביותר לצורך איתור נזילות מים.

  אז איך זה עוזר לגילוי הנזילה?

  צילום במצלמה תרמית כעקרון מאפשרת לראות את טמפרטורת החום של כל אובייקט אליו נכוון את המצלמה.
  למצלמה תרמית יש יכולת להקצות לכל טמפרטורה גוון צבע אחר וכך ניתן לדעת בדיוק רב איכן נמצאת הנזילה מתחת לריצוף מבלי לשבור סתם במקומות שלא צריך באמת.

  חיסכון בשבירה מיותרת, חומרים וזמן = חסכון בכסף

  עבודה בשיטה זו חוסכת שבירה מיותרת, זמן רב באיתור הנזילה ובתיקון הנזילה ובכך חוסכת לא מעט כסף ! לנו בתרמו-שי יש מגוון מצלמות תרמיות איכותיות וכלים נוספים על מנת לאתר הנזילה בדיוק של 100%.

  מצלמה טרמית שלעצמה לא תמיד תגלה את תווי הצנרת

  ישנם מצבים בהם מצלמה טרמית לא תעזור ולא תמיד יראו את תווי הצנרת כפי שמופיע בתמונות. איתור הנזילה במצלמה תרמית תלוי במספר גורמים כמו סוג מצלמה תרמית , עומק הנזילה, סוג הצנרת, וסוג החומר שמאחוריו נמצאת הצנרת, ולכן יכולות האיתור במצלמה טרמית מוגבלות, יחד עם זאת בלא מעט מקרים היא עוזרת לפתור את הבעיה ולכן נדרש להיעזר בה במידת האפשר.

  איתור נזילות מים – תרמו שי הפתרון המושלם 

  מאתרים המקצועיים של תרמו-שי עושים שימוש בסוגים שונים של ציוד מתקדם לאיתור נזילות מים , חלק מהציוד שלנו כולל מצלמות תרמיות איכותיות, מצלמות מסוג סיב אופטי, מכשירי לבדיקת רטיבות, מכשירים לבדיקת לחות ועוד. בנוסף לכלים הנדרשים, למומחים של תרמו-שי יש ניסיון בטיפול בנזילות מים ותקלות מים כבר מעל 35 שנה, אינסטלטורים שלנו מספקים איכותיים ומקצועיים.
  שילוב מנצח בין אינסטלטור מנוסה עם מעל 35 שנות ניסיון וידע רב לבין מאתר נזילות מקצועי עם מצלמה תרמית איכותית ויתר הציוד המקצועי מביא איתו את תוצאות מצוינות בתחום איתור נזילות מים. אנחנו בתרמו-שי נמצא את הבעיה 100% גם במצבים בהם לא ניתן לעשות שימוש במצלמות תרמיות ונפתור לכם את הבעיה. האינסטלטורים שלנו מיומנים לפתור כל תקלה ולתת ללקוח מגוון אפשריות (ככל וישנן) לתיקון הנזילה לשביעות רצונם המלאה.

  שאלות ותשובות

  איך מאתרים נזילות מים?
  מאתר נזילות מים עושה שימוש בסוגים שונים של ציוד מתקדם לאיתור נזילות, חלק מהציוד העומד לרשות מאתר נזילות כולל מצלמות תרמיות איכותיות, מצלמות מסוג סיב אופטי, מכשירי מדידת רטיבות ולחות, מכשירי שמע ועוד.
  מתיי עליי להזמין מאתר נזילות?
  סובלים מרטיבות בקירות, לחות או עובש? יכול להיות שחשבון מים גבוה ללא הסבר? או שאולי השכן מלמטה פנה אליכם שכל התקרה שלו מלאה בסימני נזילות שצריך לבדוק אותם? חשוב להזמין מאתר נזילות בהקדם, נזילה בקיר מתפשטת מהר מאוד גם שלא רואים זאת וגורמת לנזקים רציניים למבנה, לתכולה ולבריאות.
  כמה עולה שירות איתור נזילות?
  מחיר איתור נזילה כעקרון משתנה בהתאם למורכבות הבדיקה, מספר הנזילות, מיקום הנזילה, רמת קושי להגיע למיקום הנזילה ולכן המחיר הוא החל מ- 750 שקלים. אנו מאמינים שסוגיית הבדיקה היא סה”כ כלי עזר למאתר הנזילות לבחון את דרך פתרון תיקון הנזילה היעילה ביותר והזולה ביותר ולכן אנו מציעים בדיקת איתור נזילות מים ללא עלות! כן כן מה ששמעתם בדיקת איתור נזילות בחינם בכפוף לביצוע העבודה.
  מה חשוב לדעת כשמזמינים מאתר נזילות?
  הזמנת מאתר נזילות מים שגם מיומן בתיקון הנזילה תחסוך לכם הרבה כסף וזמן ! 1. פנייה ותשלום כספי ל-2 בעלי מקצוע הראשון מאתר נזילות והשני אינסטלטור. 2. כאשר קיימת נזילת מים עדיף לתקן אותה כמה שיותר מהר – ככל שממתינים נזקי המים המצטברים כבדים יותר.
  אנו מציעים בדיקה איתור נזילות מים ללא עלות בכפוף לביצוע העבודה, ובכך מקזזים את עלות הבדיקה מעלות העבודה.
  מהן שעות הפעילות וכמה זמן לקוח למאתר נזילות להגיע?
  ניתן להזמין מאתר נזילות עוד להיום, אנו עובדים 24/7 בפריסה ארצית. במקרים דחופים כמו הצפות, נזילות חזקות הגעה בתוך 30 דקות לבית הלקוח.

  פרסומים מהמדיה – איציק דגן מאתר נזילות מומלץ

  איתור נזילות ללא הרס במיטב הציוד ועם מעל 35 שנות ניסיון.
  ✓ שירות מהיר ויעיל.
  ✓ איתור נזילות מים במצלמה טרמית וטכנולוגיות מתקדמות.
  ✓ עובדים לפי תקנים.
  “אחד הטיפים החשובים ביותר שיכולים לסייע לכם להבין האם ישנה נזילה כלשהי בדירה שלכם היא כמובן להזמין מאתר נזילות מקצועי…”

  כל הטיפים של איציק דגן לאיתור נזילות בדירה

  פורטל הבתים המשותפים
  שירות לוועדי בתים משותפים
  “מכיוון שמדובר במצב לא פשוט לתיקון, יש צורך לבחור במאתר נזילות הידוע במוניטין שלו, במקצועיות שלו וביכולת שלו לאתר כל נזילה בצורה הטובה ביותר…”

  איציק שי דגן – מאתר הנזילות שלכם

  My-net 
  “אם אתם מזהים סימני רטיבות על קירות הבית שלכם, אם יש סימני עובש על הקירות או טפטוף מאחד הקירות, חשוב מאוד שתדעו שכנראה יש לכם נזילה כלשהי…”

  אחזקת הבית / איך לבחור אינסטלטור מקצועי

  דבר העובדים בישראל
  “האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים הרלוונטיים כיום לצורך איתור נזילות, מאפשרים כיום לאתר מיקום נזילה ולטפל בה באופן נקודתי, דבר שחוסך הרס רב לבית…”

  איך לגלות רטיבות ללא הרס במבנה – מאת איציק שי דגן

  חדשות -0404
  דילוג לתוכן